Debil ze mnie maksymalny... Źle wyrabiałam motywy i w rezultacie mijają się z motywami tyłu! Trudno... jak się jest półgłówkiem to trzeba pruć i zacząć od początku!
Czerwiec 3
-
To już ostatni czerwcowy wpis. Ten miesiąc był wyjątkowo owocny pod
względem robótek i udało mi się wydziergać naprawdę sporo. Korzystam z
każdej wolnej...
1 tydzień temu


Ja poległam na tym swetrze, wyszło mi coś tak wielkiego że nie znam żadnej osoby na którą by pasowało. Pozdrawiam cieplutko i mocno przytulam.
OdpowiedzUsuńNie pruj! Rób dalej! Nikt przecież nie będzie chodził za Tobą i sprawdzał, czy motywy są równe z przodu i z tyłu!
OdpowiedzUsuńzapraszam do siebie na bloga po wyróżnienie :)
OdpowiedzUsuńNie co Ty nie pruj . Wychodzi bardzo łądnie . Jak ktoś nie wie to nie zauważy. Błędy każdemu się zdarzają-popzdrawiam eve-jank
OdpowiedzUsuńMadziu dobrze tam na dole widziałam, że ci zostało tylko 53 dni do rozwiązania. Od kiedy mam trzymać kciuki. I najlepiej by było jak już urodzisz dzidziusia, aby twój mąż nas tu poinformował. Abyśmy nieżyły w nieświadomości, kiedy mały człowieczek przyjdzie naświat. Pomyśl o tym- bużka dla tyciego maluszka
OdpowiedzUsuń