Jak pewnie wiekszość z Was wie, bloga prowadzę juz od kilku lat (dokładnie od 15 sierpnia 2006r)... Ostatnio jednak poczułam się zmęczona "współpracą" z Blox'em i postanowiłam się przeprowadzić. Wybór padł na Blogger'a.
Zapraszam wszystkich do zaglądania i życzę miłych wrażeń!!!
Czerwiec 3
-
To już ostatni czerwcowy wpis. Ten miesiąc był wyjątkowo owocny pod
względem robótek i udało mi się wydziergać naprawdę sporo. Korzystam z
każdej wolnej...
1 tydzień temu


Witam, witam. Będę zaglądać i czerpać inspiracje ^__^
OdpowiedzUsuńMadziu to mam też przenieśc się z bloxa za tobą
OdpowiedzUsuńjolad
Jolu! Zapraszam na "łono" Bloggera, choć przyznam szczerze, że bez względu gdzie bedziesz napewno będę zaglądać.
OdpowiedzUsuń